otoMoto - Partnerzy

www.allegro.pl/dzial/motoryzacja

Allegro

otoMoto.pl oraz Allegro.pl zawarły umowę, w ramach której w dziale Allegro Motoryzacja można znaleźć także ogłoszenia z serwisu otoMoto.pl. Są one oznaczone w odpowiedni sposób, a po kliknięciu Użytkownik zostanie przeniesiony do ogłoszenia na stronie otoMoto.pl. Jednocześnie pojazdy wystawione w dziale Allegro Motoryzacja będą widoczne w serwisie otoMoto.pl. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy zdecydowanie wzrośnie szansa na sprzedaż oraz kupno wystawionych u nas pojazdów.

www.allegro.pl/dzial/motoryzacja

www.motocykl-online.pl

MOTOCYKL

Miesięcznik MOTOCYKL i serwis otoMoto.pl rozpoczęły współpracę, aby umożliwić fanom dwóch kółek wygodne, szybkie i bezpieczne zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży motocykli lub akcesoriów motocyklowych w obu mediach. Ogłoszenia pojawią się w miesięczniku MOTOCYKL w ramach sekcji specjalnej Giełda. Promocyjna cena ogłoszenia to tylko 11 zł.

www.motocykl-online.pl

www.polsat.com.pl

TV Polsat i TV4

Dzięki współpracy otoMoto z Gazetą TV Polsat oraz TV4 Internauci zyskują dodatkowy kanał sprzedaży dla swych pojazdów. Od teraz, Wasza oferta sprzedaży znajdzie się nie tylko na stronach otoMoto, ale także w telewizji. Emisja ogłoszenia w Gazetach TV Polsatu oraz TV4 potrwa 7 dni z możliwością przedłużenia na kolejne emisje. Zamieszczać ogłoszenia można osobno w każdej z gazet telewizyjnych lub razem w pakiecie. Liczba stron z ogłoszeniami w telewizji jest ograniczona, co ma ułatwić przeglądanie ofert a zarazem sprawić, że wybrane oferty będą wyjątkowe. Na każdej stronie Gazety TV znajdą się dwa ogłoszenia.

www.polsat.com.pl  www.tv4gazeta.pl

gielda.autocentrum.pl

AutoCentrum.pl

Ta współpraca jest inna niż wszystkie, ponieważ portale wymieniły się kluczową treścią. Portal otoMoto udostępnił AutoCentrum bazę ogłoszeń, która w AutoCentrum.pl została uzupełniona autorskim narzędziem InfoBox wyświetlającym przy każdej ofercie sprzedaży najważniejsze informacje, jakie AutoCentrum posiada na temat danego modelu m.in.: oceny, publikacje, spalanie, testy zderzeniowe, dane techniczne, wady i zalety. Oprócz samochodów czytelnicy AutoCentrum dzięki współpracy z otoMoto mają pod adresem http://gielda.autocentrum.pl dostęp do giełdy motocykli, aut dostawczych oraz części zamiennych. Portal AutoCentrum.pl z kolei udostępnił otoMoto bazę danych raportów spalania tworzoną od wielu lat przez samych kierowców. Teraz przy każdej ofercie sprzedaży użytkownik otoMoto znajdzie szczegółową informację o ekonomiczności silników tego auta wraz z możliwością przeglądania dalszych komentarzy kierowców dotyczących ekonomiczności auta.

gielda.autocentrum.pl

bankier.pl

Bankier.pl

OtoMoto.pl wraz z portalem Bankier.pl uruchomiło Pasaż Finansowy dostępny pod adresem cf.otomoto.pl. Pasaż Finansowy to serwis pozwalający użytkownikom OtoMoto.pl w prosty i szybki sposób sfinansować zakup swoich wymarzonych pojazdów. Dzięki umowie z Bankier.pl, użytkownicy serwisu OtoMoto.pl zyskują także dostęp do ponad 100 produktów finansowych oferowanych przez ponad 40 instytucji.

cf.otomoto.pl

ANONSE.tv

ANONSE.tv to pierwsza, interaktywna telewizja ogłoszeniowa w Polsce. Treść kanału wypełniają ogłoszenia dodane przez widzów na stronach portalu www.anonse.tv, w biurach ogłoszeń, na giełdach samochodowych w całym kraju i od teraz również w otoMoto.pl. Telewizja jest dostępna w kilkunastu sieciach kablowych na terenie całej Polski - dociera łącznie do miliona widzów.

www.anonse.tv

www.forumsamochodowe.pl

ForumSamochodowe.pl

otoMoto nawiązało współpracę z popularnym internetowym forum motoryzacyjnym. Forum umożliwia internautom wymianę doświadczeń, poszukiwanie i pomoc w zakupie samochodów oraz szeroki zakres wsparcia dla użytkowników poprzez Internet. Jest też ogromnym zasobem informacji o tematyce motoryzacyjnej w bardzo szerokim ujęciu: problemy techniczne, najnowsze wiadomości, galerie zdjęć, testy samochodów, fora poszczególnych marek samochodów, słownik motoryzacyjny i wiele innych. Zapraszamy do wymiany doświadczeń!

www.forumsamochodowe.pl

www.eurotax.pl

EurotaxGlass´s

EurotaxGlass´s jest wiodącym, europejskim dostawcą rozwiązań służących do identyfikacji i wyceny wartości rynkowej pojazdów oraz kalkulacji szkód blacharsko lakierniczych. Posiada długoletnią tradycję w obrębie obserwacji i monitorowania rynku motoryzacyjnego. Eurotax od ponad 70 lat jest obecny na europejskich rynkach motoryzacyjnych. Jest źródłem informacji dla klientów indywidualnych ale również dla producentów i importerów pojazdów, firm ubezpieczeniowych, banków, firm flotowych i leasingowych. Dzięki dobrej znajomości potrzeb klientów oraz specyfiki branży i biznesu, EurotaxGlass´s systematycznie rozwija swoje produkty, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Tworząc innowacyjne rozwiązania wspiera rozwój firm biorąc tym samym aktywny udział w tworzeniu nowych standardów.

www.eurotax.pl

Pomoc

Usługi